KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10267111
nr 1026 7111
Etsningar
7 st, signerad, motivet: 10x7
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 mars 2016
kl 19:45:20
21/3 19:19:33